مدرسین دوره

مدرسین دوره

مشاهده پروفایل

روزبه وثوق‌ احمدی
روزبه وثوق‌ احمدی

مدیر و عضو موسس

دکتر روزبه وثوق احمدی، وکیل متخصص حقوق ورزشی است و عضویت در کمیته حقوقی و اخلاق فدراسیون جهانی کشتی، عضویت در کمیته انضباطی کنفدراسیون فوتبال آسیا (AFC)، عضویت در کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال ایران، بنیانگذاری و ریاست کمیته وضعیت فدراسیون فوتبال ایران، عضویت در کمیته حقوقی کمیته ملی المپیک، وکیل معاضدتی فیفا (FIFA PRO Bono Counsel) و نیز عضویت در کمیته انضباطی فدراسیون جهانی والیبال (FIVB)، از جمله سوابق کاری و حرفه ای ایشان است.

مشاهده پروفایل

امیر ارسلان اسکندری دانش آموخته کارشناسی ارشد حقوق بین الملل دانشگاه تهران و مسلط به زبان انگلیسی است. ایشان حدوداً دو سال عضو کمیته وضعیت بازیکنان فدراسیون بوده، حدوداً یک سال به عنوان معاون کمیته انضباطی فدراسیون ووشو فعالیت داشته و در حال حاضر عضو فهرست داوران و کمیته‌ی مشورتی انضباطی در فدراسیون جهانی هنرهای رزمی (MMA) است.

پشتیبانی دوره: هرگونه سوال مرتبط با این دوره را میتوانید از طرق ذیل مطرح نمایید:

 • ارسال پیام در قسمت پشتیانی پروفایل 
 • ارسال پیام در تلگرام: Spoleg@ 
 • ارسال ایمیل : info@Spoleg.com

مسئول اجرائی

مسئول اجرائی

مشاهده پروفایل

علی مهرائی
علی مهرائی

کارآموز

علی مهرائی، کارآموز اسپولگ

معرفی دوره

فوتبالمقدماتی
دوره آشنایی مقدماتی با فدراسیون جهانی فوتبال (FIFA)

دوره آشنایی مقدماتی با فدراسیون جهانی فوتبال (FIFA)

معرفی

 • فدراسیون جهانی فوتبال که نام آن به فرانسوی  Fédération Internationale de Football Association و به اختصار آن‌ را FIFA می‌نامند، نهادی غیر انتفاعی است که در سال 1904 میلادی بر اساس ماده 60 قانون مدنی سوییس به ثبت رسیده و بالاترین نهاد و متولی ورزش فوتبال، فوتسال و فوتبال ساحلی، در جهان است.

 • محتوا: در دوره  آشنایی مقدماتی با فدراسیون جهانی فوتبال، مخاطبان محترم به صورت کلی با فدراسیون جهانی فوتبال (FIFA)، ساختار و عملکرد آن آشنا خواهند شد .

 • هدف: طی کردن این دوره‌، باعث ایجاد یک آشنایی اولیه و کلی با فدراسیون جهانی فوتبال (FIFA) خواهد شد و هدف از ایجاد این دوره‌ی مقدماتی آن است که شرکت کنندگان، پیش از شروع دوره‌‌های پیشرفته مرتبط با فدراسیون جهانی فوتبال، پیش زمینه‌ای نسبت به این فدراسیون جهانی داشته باشند.

 • مخاطب و شرکت کنندگان: همه علاقه‌مندان به  حوزه حقوق ورزش و به خصوص مباحث حل و فصل اختلافات در ورزش، می‌توانند در این دوره شرکت کنند.

 • نحوه برگزاری دوره: این دوره شامل دروس کتبی ارائه شده در 10 سرفصل است که شرکت‌کنندگان با مطالعه دروس ارایه شده، با مباحث مربوطه آشنا خواهند شد.

 • هزینه دوره: هزینه ثبت نام در این دوره‌ی مقدماتی، مبلغ دویست و پنجاه هزار تومان است که پس از ثبت نام، برای شرکت کنندگان دسترسی کامل و بدون محدودیت زمانی به دروس تعلق خواهد گرفت.   

 • صدور گواهی پس از اتمام دوره: متقاضیان صدور گواهی نامه، پس از اتمام دوره، لازم است که در آزمون مربوطه که به صورت تستی و آنلاین برگزار می‌شود شرکت نمایند و در صورت موفقیت در آزمون، گواهی نامه الکترونیک مربوطه نیز پس از احراز هویت آنلاین، بلافاصله صادر و در اختیار  قرار خواهد گرفت.

دوره پیش‌نیاز: ندارد

سرفصل‌های دوره

برای مشاهده سرفصل، در دوره ثبت‌نام کنید.مقدمه
1 از 10
برای مشاهده سرفصل، در دوره ثبت‌نام کنید.تاریخچه تاسیس و اهداف فیفا
2 از 10
برای مشاهده سرفصل، در دوره ثبت‌نام کنید.حقوق و تکالیف فدراسیون‌ها و کنفدراسیون‌ها
3 از 10
برای مشاهده سرفصل، در دوره ثبت‌نام کنید.مجمع عمومی فیفا (Congress)
4 از 10
برای مشاهده سرفصل، در دوره ثبت‌نام کنید.شورای فیفا (Council)
5 از 10
برای مشاهده سرفصل، در دوره ثبت‌نام کنید.رئیس، دبیرکل و دبیرخانه فیفا
6 از 10
برای مشاهده سرفصل، در دوره ثبت‌نام کنید.کمیته‌های دائمی (Standing committees) و کمیته‌های مستقل (Independent committees)
7 از 10
برای مشاهده سرفصل، در دوره ثبت‌نام کنید.رکن قضائی فيفا (Judicial bodies)
8 از 10
برای مشاهده سرفصل، در دوره ثبت‌نام کنید.دیوان فوتبال (Football Tribunal)
9 از 10
برای مشاهده سرفصل، در دوره ثبت‌نام کنید.ارتباط فیفا و دیوان داوری ورزش (CAS)
10 از 10

ثبت‌ نام دوره

 • spg120

  دوره آشنایی مقدماتی با فدراسیون جهانی فوتبال (FIFA)

  پایان مهلت ثبت‌نام

  مدرس:روزبه وثوق‌ احمدی - امیرارسلان اسکندری

  شهریه: 250,000تومان

حقــ نشر © 1400 - کلیه حقوق این وب سایت متعلق به دفتر حقوق ورزش اسپولگ است.